Терміни пошиття

Ми розуміємо, що ми всі різні. І часто буває досить важко підібрати ідеальний одяг, який одразу сяде на фігуру. Ми бережемо ваш час та цінуємо вашу індивідуальність, тому з радістю пропонуємо новий формат - попереднє замовлення товарів із нашого каталогу за вашими індивідуальними мірками. 
Так ви можете впливати на довжину виробу, рукава, висоту декольте тощо і взагалі - висловити свої побажання щодо ідеальної посадки одягу саме на вашу фігуру. 
Ми відтестували такий формат роботи нашого бренду і дуже пишаємося, що маємо постійних клієнтів, які цінують нашу принциповість щодо преміальної якості тканин, професійність нашої команди, високі вимоги щодо пошиття та індивідуальний підхід, який дозволяє отримати дизайнерський одяг на власну фігуру. 
Ми маємо можливість виконувати замовлення на пошиття за дуже короткі терміни від 2 днів до тижня. Маємо привʼязку до сроків прибуття тканин, тому що вони всі у нас породисті та важкодоступні.

* Важливе уточнення, пошиття піжам з американського флісу займає більше часу - близько місяця, так як ми замовляємо тканини власноруч із фабрик США. 

 

Перед оформленням замовлення ми завжди проговорюємо сроки індивідуально до кожного випадку. 

 

Звʼяжіться з нами зручним для вас способом, щоб замовити індивідуальне пошиття. Ми повідомимо вам про наявність тканин, орієнтовний термін пошиття та домовимося про зняття мірок. 

 

Сяйте з MARK.LEO ❤

Зателефонувати +38-097-132-30-30

Написати Facebook Instagram