Ми ніколи не приховували історію свого створення, не навішували гламурну вуаль на бренд, не посипали голову зірками. Ми чесні та відкриті. Порядні та відповідальні. 

Ми відверто говоримо про тканини, які маємо честь використовувати при створенні одягу. Ми працюємо лише з винятково крутими магазинами - Kapsula та Окно во Двор, де кожен бажаючий може замовити примірку чи приїхати особисто в шоурум, щоб переконатися, що ми це щось справді нове та прогресивне. Ми не мас-маркет, ми не fast fashion, ми ідейні фанати індивідуального ручного пошиву в обмеженому накладі. Тому що особливі тканини - це історія про довгі роки використання, адже розкіш та комфорт ніколи не виходить із моди. 

В день своєї офіційної річниці ми сумлінно удосконалювали лекала для весняно-літньої колекції жіночого домашнього одягу. Нашого натхнення, завдяки вам, усім замовникам та спостерігачам MARK.LEO, так багато, що ми наважилися на новий формат спілкування з вами - свій власний youtube-канал

Ми попросили Наталію Вільчинську - засновницю бренду - презентувати його та розповісти про наші заплановані теми для висвітлення. 

канал_ютюб_dots.jpg

Привіт усім. Я починаю вести блог на youtube, і в ньому особливу роль хочу відвести історіям про наш бренд MARK.LEO. Якщо вам цікаво дізнатися, як почати свій власний бізнес, як відбувається процес створення одягу для невеликого бренду, влаштовані продажі - ласкаво просимо на Natalia MARKLEO (натиснути для переходу). Я буду відвертою та мотивуючою. 

Обовʼязково підписуйтеся на наш канал і сторінки та ставте лайки! Обіцяю публікувати нові цікаві відео щотижня. Дякую усім! 

Я в мережі:

Youtube

Facebook

Instagram

MARK.LEO Facebook

MARK.LEO Instagram

 

З повагою, 
Наталя Вільчинська

MARK.LEO