Красуні, хто любить легкі, комфортні, але теплі піжамки? Хто любить отримувати в подарунок річ, яка гріє та радує роками? Хто любить якісні тканини та ідеальну посадку на фігуру? Для кого стиль - це цілодобове явище?

💥 Ми, український бренд вишуканого жіночого одягу MARK.LEO, презентуємо вам нову колекцію жіночого домашнього одягу. Насамперед - теплі піжами із ексклюзивного американського флісу та фланелі.
Це сертифіковані тканини з дизайнерським друком, які ми самостійно купуємо в США в обмежених накладах. Саме тому наш асортимент є унікальним та неовторюваним. Кожна річ створена в єдиному або декількох екземплярах. Лише деякі позиції можна продублювати, але це питання певного терміну - придбання в США матеріалів, пересилка та власне пошиття. 

Тому радимо не зволікати, якщо ваша піжама дивиться на вас. Завтра її можна не застати.

Наші лекала піжам створено рік назад та ретельно протестовано в усіх розмірах. Вони відмінно сідають на будь-яку фігуру. Обираючи розмір піжами, регулюйте посадку на свій смак - беріть розмір в розмір або на розмір більше для посадки oversized.

Флісові піжами виконані із спеціального виду флісу - anti-pill, тобто зносостійкого, такого, що не кошлатиться. Усі тканини пройшли попереднє тестування, тому сертифікована якість матеріалів перевірена нами особисто. Це одяг на роки, інвестиція в ваш комфорт та тепло.

До кожної піжамки ми додаємо трохи чарів, багато любові та маленький фірмовий сюрприз 🎀

 

Перехід на піжамку Dots.