option-select

Ваш домашній одяг - це найперша розкіш, якою ви можете володіти

13 марта 2017

Якщо говорити мовою цифр, домашній одяг становить 40% від усього мого нинішнього гардеробу. Цьому є декілька пояснень: різні сезони, функції, підвищена потреба почуватися комфортно вдома.
У якості домашнього одягу я використовую лише речі, створені спеціально для цієї функції, тобто фірмовий лаунж одяг.
Для мене це принципове питання, яке базується на вимогах гігієни, комфорту, практичності, легкості в догляді, доречності.
Я проти перебування вдома в одязі, яке носимо поза його межами.
Прийти додому, зняти взуття, помити руки та обов’язково переодягнутися.
Наступні мої очікування від одягу доповнюють одне одного: хочеться завжди гарно та доречно виглядати, обов'язково відчувати комфорт. Також у моєму розумінні домашній одяг має запобігати псуванню домашнього текстилю та меблів (зрозуміють ті, хто любить штопати/викидати ковдри та латати дивани після кнопок на карманах домашніх джинсів).
На мою думку, ваші домашні предмети одягу - у значенні вдало підібраної піжами, вишуканої та практичної домашньої сукні, зручного елегантного м’якого довгого халату, - це найперша розкіш, якою ви можете володіти.
Вони найтісніше до тіла, найближче до вашого характеру, способу життя. І в певному розумінні, домашній одяг - не просто відображає вас, а є одною із матерій, що будує вас, як особистість.
Для себе я все це зрозуміла в один момент, коли піймала себе на тому, що пакую свій домашній одяг у валізу на відпочинок: обов’язково елегантний трикотажний довгий халат та довгу/коротку нічну сукню.
Як з’ясувалося, зрозумівши, що я чекаю від домашнього одягу, я нарешті змогла розпрощатися із купою різного одягу, який за звичкою родом з дитинства, я планувала доношувати вдома. Викорінивши цю думку повністю зі своєї голови, я нарешті змогла відпустити всі непотрібні маєчки-шорти, спортивки, кофти, що купувалися на якихось емоціях та зовсім не прижилися в моєму гардеробі. Вони роками кочували із квартири до квартири, із шафи в комод і назад, деякі очікували амністії у відпустках, регулярно тиснули на мою совість. Це був якийсь постійний сценарій хоррору, коли відкриваєш шафу, і увесь цей непотріб, набиті битком на полицях речі, на тебе дивляться згори вниз, блим-блим.
І лише після того, як одного дня мої полиці вдячно видихнули, все назавжди змінилося. Коли зараз я йду на шопінг, я знаю точно, що купувати варто лише ту річ, яку буду носити довго із задоволенням.
Запасного варіанту “а, буду вдягати вдома” - більше немає...Вдома своя мода, там все під контролем♥.

 

Наталія Вільчинська

засновниця, дизайнер бренду MARK.LEO

Facebook: MARK.LEO

Facebook: Natalia Vilchynska

Ми в Instagram
@markleo.com.ua
Підпишися на наш акаунт та завжди будь в курсі акцій, розпродажів та знижок. Після підписки на наш акаунт отримай знижку в нашому магазині -5% Детальніше
Корзина
MARK.LEO
+380971323030 Зворотній дзвінок