Блог

Ваш настрій залежить від?

Ваш настрій залежить від?

10.11.2017 Наталия

Чи звертали ви увагу на такий момент - сприйняття вас через ваш одяг та доглянутість?

Scandinavia

Scandinavia

31.10.2017 Наталия

Піжама сьогоднішнього дня - Scandinavia. Дуже теплий комплектик із зручної кофти та штанців із низькою талією, виконаний із зносостійкого anti-pill флісу. З цим принтом є цікава історія.

5 основних переваг домашнього одягу із флісу

5 основних переваг домашнього одягу із флісу

18.09.2017 Наталия

Влітку домашній одяг для жінок варіюється від улюбленої нижньої білизни до симпатичних наборів, комбінацій, чоловічих сорочок. Спека сама підказує нам, в чому найкраще спати та проводити час вдома.

А ось із настанням осінніх холодів, після першої ж змерзлої ночі ми зазвичай ліземо до шафи за найтеплішим одягом. В хід ідуть утеплені спортивні костюми, шкарпетки, пухнасті халати. І не всі з нас здогадуються про існування неймовірної штуки – домашнього одягу із флісу.

Сяюча Мирослава Ульяніна каже нам:

Сяюча Мирослава Ульяніна каже нам: "Так!"

13.08.2017 Наталия

Відома журналіст та телеведуча (1+1 Media), столична it-girl, wellness-блогер, засновниця проекту "Healthy Brunch" Мирослава Ульяніна підтримала наш молодий бренд. Дякуємо за високу оцінку та довіру ♥

Емоції та одяг

17.03.2017 Наталия
Коли ти змиваєш з себе денну роль та ховаєш в гардероб свій футляр, щоб перевтілитися в себе справжню, відверту, чуттєву та неповторну. Ти добре знаєш, що чекаєш від одягу. І ніколи не йдеш на компроміси в питаннях якості та комфорту....